AnasayfaMağazaKozmetikNivea Hyaluron Cellular Fıller + Sıkılaştırıcı Hücre Aktifleştirici Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi
İndirim!

Nivea Hyaluron Cellular Fıller + Sıkılaştırıcı Hücre Aktifleştirici Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

66,67 57,00

Açıklama

FAYDALAR

YAŞLANMA KARŞITI
SIKILAŞTIRICI
HIZLI EMİLEN
  •  Hücre aktifleştiren Hyaluron ve Kolajen Tetikleyici ile hücre yenilenmesini destekler ve cildin kendini yenileme hızını arttırır.
  •  Kırışıklıkları doldurur ve cilt sıkılığını artırır.
  •  SPF 15 içerir.
  •  Cildi UV ışınlarının etkisinden kaynaklanan cilt yaşlanmasına, hücre hasarına ve yaşlılık lekelerine karşı korur.
  •  Cildi yoğun nem ile besleyerek pürüzsüz ve ipeksi bir cilt hissi sağlar.

NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi, hücre aktifleştirien* Hyaluron ve Kolajen tetikleyici içeriren formülü ile cilt hücrelerini kendi Hyaluronik Asit ve Kolajen*ini üretmesi için aktifleştirir. Hücre yenilenmesini destekler ve cildin kendi yenileme hızını arttırır. *cilt hücrelerinde test edilmiştir. SPF15 içeren hücre aktifleştiren ve nazikçe bakım yapan formülü etkili sonuç için hızlıca emilir. Cildi UV ışınlarının etkisinden kaynaklanan cilt yaşlanmasına, hücre hasarına ve yaşlılık lekelerine karşı korur. Kırışıklıklar doldurulur ve cilt sıkılığı artar. Cildi yoğun nem ile besleyerek pürüzsüz ve ipeksi bir cilt hissi sağlar. En iyi sonucu almak için NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Sıkılaştırıcı serisinin göz ve gece kremi ile birlikte kullanmanızı öneririz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nivea Hyaluron Cellular Fıller + Sıkılaştırıcı Hücre Aktifleştirici Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir